Увійти або зареєструватись Партнери Поширені запитання

Поширені запитання

Я знаходжусь закордоном. Чи можу я переглянути фільми?
Цього року Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн, стрічки будуть доступні для перегляду лише на території України та Польщі. Такі умови пов’язані з отриманням ліцензійних прав на покази стрічок. Проте Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, доступний для перегляду на території усього світу!
Чому більшість фільмів фестивалю можна подивитися лише на території України та Польщі?
Кожен фільм у світі має свого власника — йому належать права на покази. Щоб провести Чілдрен Кінофест і показати вам фільми, ми отримуєма права на покази і стаємо правовласниками на певній території, цього року це Україна та Польща. У решті країн світу у цих фільмів є інші правовласники, тому ми не можемо відкривати доступ для перегляду з інших країн, адже це є порушенням прав. Нагадуємо, що стрічки Конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, можна переглянути на території усього світу!
Коли буде відкрита реєстрація і можна буде дивитись фільми?
Реєстрація на покази фестивалю відкривається одночасно з його початком – 3 червня 2022 року о 9:00 за київським часом.
Як зареєструватися на онлайн-покази?
Якщо ви долучаєтеся до Чілдрен Кінофесту онлайн вперше вам потрібно зареєструвати особистий кабінет. 1. Перед переглядом фільму вам буде запропоновано заповнити форму реєстрації особистого кабінету – ввести ім’я, прізвище, email та пароль. 2. Після цього на вказану вами електронну адресу надійде лист з проханням підтвердити email – для цього потрібно перейти за посиланням у листі. Підтверджувати e-mail потрібно лише під час першої реєстрації на сайті, в подальшому для реєстрації на покази достатьно лише ввести електронну адресу та пароль. Щоб лист не загубився, просимо вас також перевірити папки «новини», «небажані листи» тощо. 3. Для того, щоб розпочати перегляд, зайдіть на сторінку обраного фільму та зареєструйтеся на показ, вказавши кількість глядачів. Кількість глядачів потрібно вказати, щоб після закінчення перегляду кожен та кожна, хто дивився стрічку, змогли проголосувати та поставити оцінку. Саме так ми з вами оберемо переможця фестивалю цього року. Якщо ви раніше долучалися до Чілдрен Кінофесту онлайн та маєте особистий кабінет: 1. Увійдіть до особистого кабінету на сайті, вказавши електронну адресу та ваш пароль. 2. Якщо ви забули пароль, натисніть на кнопку «нагадати пароль» 3. На вашу електронну адресу надійде лист з інструкціями щодо відновлення паролю. Після відновлення паролю, ви можете зайти в особистий кабінет. 
Щоб лист не загубився, просимо вас також перевірити папки «новини», «небажані листи» тощо. 4. Для того, щоб розпочати перегляд, зайдіть на сторінку обраного фільму та зареєструйтеся на показ, вказавши кількість глядачів. 
Кількість глядачів потрібно вказати, щоб після закінчення перегляду кожен та кожна, хто дивився стрічку, змогли проголосувати та поставити оцінку. Саме так ми з вами оберемо переможця фестивалю цього року.
Чи можуть реєстрації закінчитися, як квитки на фільм? Чи потрібно реєструватися заздалегідь?
Оскільки ми не обмежуємо кількість переглядів, вам не потрібно відразу реєструватися на всі фільми. Ви можете зареєструватися безпосередньо перед тим, як плануєте почати перегляд. Покази фільмів триватимуть з 3-го червня 9:00 ранку за київським часом до 12 червня 23:59 за київським часом.
Чи маю я платити за перегляди?
Усі покази Чілдрен Кінофесту є безкоштовними.
Скільки разів я можу проголосувати?
За кожен фільм можна проголосувати лише раз, щоб голосування було справедливим. Наприклад, перед екраном збирається родина з чотирьох осіб. Під час реєстрації на фільм вказується кількість глядачів – 4 – та після завершення фільму на екрані з’являється форма голосування, у якій можна поставити 4 оцінки фільму, від кожного глядача окремо. Після голосування ви можете ще раз подивитися стрічку, але вже не зможете проголосувати.
Якою мовою транслюватимуться фільми?
Всі фільми фестивалю демонструються в українській озвучці.