Увійти Партнери FAQ

Поширені запитання

Я знаходжусь закордоном. Чи можу я переглянути фільми?
Цього року Чілдрен Кінофест відбудеться у кінотеатрах в Україні та онлайн. Фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст, а для онлайн-перегляду ми підготували спеціальну програму «Коли ще звірі говорили». Фіналісти Дитячого кіноконкурсу – 2024 будуть доступні для перегляду на території всього світу в нашому онлайн-кінотеатрі. Інші стрічки онлайн-кінотеатру – доступні онлайн лише на території України.
Чому більшість фільмів фестивалю можна подивитися лише на території України?
Такі умови пов’язані з отриманням ліцензійних прав на покази стрічок: кожен фільм у світі має свого власника — йому належать права на покази. Щоб провести Чілдрен Кінофест і показати вам фільми, ми отримуємо права на покази і стаємо правовласниками на певній території, цього року це Україна. У решті країн світу у цих фільмів є інші правовласники, тому ми не можемо відкривати доступ для перегляду з інших країн, адже це є порушенням прав.
Коли буде відкрита реєстрація і можна буде дивитись фільми?
Реєстрація на покази фестивалю в кінотеатрах відкривається за тиждень до початку (30 травня), а реєстрація на онлайн-перегляди на сайті одночасно з початком фестивалю – 7 червня 2023 року о 9:00 за київським часом.
Як зареєструватися на онлайн-покази?
Якщо ви долучаєтеся до Чілдрен Кінофесту онлайн вперше вам потрібно зареєструвати особистий кабінет. 1. Перед переглядом фільму вам буде запропоновано заповнити форму реєстрації особистого кабінету – ввести ім’я, прізвище, email та пароль. 2. Після цього на вказану вами електронну адресу надійде лист з проханням підтвердити email – для цього потрібно перейти за посиланням у листі. Підтверджувати e-mail потрібно лише під час першої реєстрації на сайті, в подальшому для реєстрації на покази достатьно лише ввести електронну адресу та пароль. Щоб лист не загубився, просимо вас також перевірити папки «новини», «небажані листи» тощо. 3. Для того, щоб розпочати перегляд, зайдіть на сторінку обраного фільму та зареєструйтеся на показ, вказавши кількість глядачів. Якщо ви раніше долучалися до Чілдрен Кінофесту онлайн та маєте особистий кабінет: 1. Увійдіть до особистого кабінету на сайті, вказавши електронну адресу та ваш пароль. 2. Якщо ви забули пароль, натисніть на кнопку «нагадати пароль» 3. На вашу електронну адресу надійде лист з інструкціями щодо відновлення паролю. Після відновлення паролю, ви можете зайти в особистий кабінет. 
Щоб лист не загубився, просимо вас також перевірити папки «новини», «небажані листи» тощо. 4. Для того, щоб розпочати перегляд, зайдіть на сторінку обраного фільму та зареєструйтеся на показ, вказавши кількість глядачів.
Чи можуть реєстрації закінчитися, як квитки на фільм? Чи потрібно реєструватися заздалегідь?
Оскільки ми не обмежуємо кількість переглядів, вам не потрібно відразу реєструватися на всі фільми. Ви можете зареєструватися безпосередньо перед тим, як плануєте почати перегляд. Покази фільмів триватимуть з 30-го червня 9:00 ранку за київським часом до 9 липня 23:59 за київським часом.
Чи маю я платити за перегляди?
Усі покази Чілдрен Кінофесту є безкоштовними.
Якою мовою транслюватимуться фільми?
Всі фільми фестивалю демонструються в українській озвучці.